Σας ευχαριστούμε για την ψήφο σας που έφερε τη φωτογραφία της Κωνσταντίνας (Φλυτζάνη) μας στη δεύτερη θέση με τις περισσότερες καρδούλες.!!!

Επίσης, κέρδισε το βραβείο πρωτότυπης φωτογραφίας!!!

Τα συγχαρητήριά μας!!!

Ελπίζουμε να αποτελέσει κίνητρο και έναυσμα για άλλες συμμετοχές, δραστηριότητες, προγράμματα!

Η διαδικτυακή φωτογραφική  έκθεση είχε 16.700 επισκέπτες, που δήλωσαν τις προτιμήσεις τους βάζοντας 26.470 «καρδιές»!

Από τις φωτογραφίες που αναδείχθηκαν πιο δημοφιλείς, αποφασίστηκε να κρατηθεί μία από κάθε σχολείο, την πιο δημοφιλή, για να τιμηθεί η προσπάθεια και οι συμμετοχές όλων των σχολείων ανά την Ελλάδα.

Διαμορφώθηκαν, επομένως, τέσσερις κατηγορίες: η πάνω από 1.000 «καρδιές», η πάνω από 100 «καρδιές», η πάνω από 50 «καρδιές» και η μέχρι 50 «καρδιές».

Με τιμή,  η Διευθύντρια και ο Σύλλογος Διδασκόντων Γυμνασίου με Λ.Τ. Φούρνων Κορσεών.

Η Διευθύντρια: Μαριάνθη Ρούσου-Κάρλα (ΠΕ03)

Η ομάδα ιστοσελίδας: Χρύσα Καραχρήστου  (ΠΕ07), Λαζαρία Ταραμάνη (ΠΕ02), Χριστίνα Τιμπλαλέξη (ΕΑΕ, ΠΕ02)