Συμμετέχουμε στον Διαγωνισμό “bravo schools-δημιουργούμε έναν καλύτερο κόσμο” με μία δράση.

Η ψηφοφορία ξεκινάει!

Από 11 έως 28 Μαΐου 2023

Οι μαθήτριες και οι μαθητές της γ γυμνασίου στο πλαίσιο των εργαστηρίων δεξιοτήτων συμμετέχουν στον διαγωνισμό Bravo schools on Action for a Better World 2023 με ένα πρόγραμμα που εκπονήθηκε από τον Σεπτέμβρη του 2022 έως τον Φλεβάρη του 2023 με σκοπό την πρόληψη του καπνίσματος μέσω της ενημέρωσης και της ευαισθητοποίησης των μαθητών με απώτερο στόχο την αλλαγή στάσεων και συμπεριφοράς απέναντι στο κάπνισμα.

Η συμμετοχή μας περιλαμβάνει φωτογραφίες, παρουσιάσεις, βιντεομήνυμα και ένα ραδιοφωνικό spot.

Μπορείτε να δείτε την συμμετοχή μας -για την οποία νιώθουμε μεγάλη χαρά- και να μας ψηφίσετε πηγαίνοντας στις δράσεις του Γυμνασίου με Λ.Τ.Φούρνων και πατώντας πάνω στο πορτοκαλί κουμπί που γράφει ψηφίζω.

Ψηφίστε μας λοιπόν εδώ:

Υπεύθυνη δράσης Καραχρήστου Χρυσούλα (ΠΕ07)

Η Συντακτική Ομάδα: Χρύσα Καραχρήστου (ΠΕ07), Λαζαρία Ταραμάνη (ΠΕ02), Χριστίνα Τιμπλαλέξη (ΕΑΕ, ΠΕ02)